KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17474395

nr 1747 4395

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Blandteknik, Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige, Signerad, komposition, 30x38 cm, yttermått inklusive ram: 41x51

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:50:55

8/12 19:53:24 1      Vinnande bud

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe